Општинска смотра рецитатора

ФОТОГРАФИЈЕ
На општинској смотри рецитатора, у организацији Културног центра Кикинда, данас су свој рецитаторски таленат показали ученици нижих разреда основне школе. Такмичило се дванаесторо наших ученика на српском и по први пут на мађарском језику. Наталија Француски, ученица III-1, једна је од петоро изабраних да представља Кикинду на зонској смотри. Због малог броја ученика који могу да се пласирају за даље такмичење, а веома јаке конкуренције, жири је одлучио да пoхвали још петоро рецитатора, од тога четворо ученика наше школе: Петра Богдановића (I-3), Андреу Оука (II-1), Александру Ћурчин (III-1) и Андреу Инђић (III-2).

ФОТОГРАФИЈЕ