Литерарни конкурс Политике

На литерарном конкурсу Политике ''У свету маште'', Момир Краљ, ученик III-1, нашао се међу 10 награђених и похваљених ученика. Политика је поводом доделе награда, угостила свих десеторо ученика, који су имали посебну прилику да се друже у простору у којем се састаје уређивачки колегијум нашег најстаријег дневног листа. Пут Београда су са Момиром кренули и Радмила Трајковски и Стефан Кецман, чији су ликовни радови изложени на недавно завршеном конкурсу ''Железница у очима деце''. Имали смо намеру да погледамо и ову изложбу, али је, нажалост, затворена пре неколико дана. Ипак, провели смо леп дан у Београду, а видео запис о свим дешавањима следи ускоро.